CZCesko nemecky prekladac vet

Seznam Slovník

Nemeckým jazykom hovorí viac ako 120 miliónov ľudí v 38. krajinách sveta, prevažne v Európe.. Nemecko patrí k stredoeurópskym štátom. Žije tu okolo 82 miliónov ľudí, čo je najviac z krajín v Európskej únii. S rozlohou viac ako 357 tisíc km2 je 5. najväčšou krajinou Európskej únie.

Překladač | Lingea.cz

Bezplatná služba od Googlu okamžite preloží slová, frázy a webové stránky medzi angličtinou a viac ako stovkou ďalších jazykov.

Česko - Anglický překladač | TRANSLATOR.EU

Překladač vět a textů online. Překladač.net je internetová aplikace, která všem návštěvníkům umožňuje zdarma online přeložit texty či celé věty do češtiny z téměř 40 cizích jazyků /nejen z angličtiny do češtiny/, samozřejmost jsou překlady anglických a německých vět a textů i slov.

Německý překladač vět online - PrekladacVet.eu

cesko nemecky prekladac vet
NEMECKO ČESKÝ SLOVNÍK - ČESKO NEMECKÝ SLOVNÍK NEMECKO ČESKÝ SLOVNÍK - ČESKO NEMECKÝ SLOVNÍK - Nejlepší multimediální slovník v česku od firmy LangSoft s.r.o. Vyznačuje se širokou slovní zásobou a dlouhodobý vývoj. Objednejte si tento vynikající slovník.Stránka obsahuje pouze pokyny na stránky slovníků.

Překladač pro české uživatele | Český-Překladač.cz

Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.

Prekladač viet online [Zadarmo]

Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak.

Prekladač Google

Nemeckým jazykom hovorí viac ako 120 miliónov ľudí v 38. krajinách sveta, prevažne v Európe.. Nemecko patrí k stredoeurópskym štátom. Žije tu okolo 82 miliónov ľudí, čo je najviac z krajín v Európskej únii. S rozlohou viac ako 357 tisíc km2 je 5. najväčšou krajinou Európskej únie.

Německý online překladač zdarma - umím přes 50 jazyků

Německo-český slovník pro všechny a zdarma. Klasické německé slovníky se staly součástí každého běžného studenta. Německý jazyk je po tom anglickém druhým nejběžnějším jak na škole, tak i později v běžném životě. Rozhodně se vám jeho znalost neztratí.

Česko-německý slovník online a zdarma | Překladač vět online

Díky britské koloniální expanzi je angličtina dnes světovým jazykem č. 1. Územně se od sebe odlišují např. britská, americká, australská, jihoafrická, kanadská či indická angličtina nebo nářeční formy jako jazyk krio v Sieře Leone, jazyk sranan v Surinamu nebi jazyk beach-la-mar v Oceánii.

Překladač vět a textů online | PŘEKLADAČ.CZ

Vznik a vývoj němčiny. Společně s ruštinou němčina suverénně mezi jazyky kraluje napříč Evropou. Německy pak v celosvětovém měřítku mluví zhruba 200 milionů lidí.

Překladač Google

Překladač.cz je překladač vět a textů online, poskytuje přesné překlady mezi 60 světovými jazyky, jakými jsou anglický jazyk, německý, ruský, polský, španělský a další.

vítěz 1 řady tvoje tvář má známý hlas
česky rozhlas pohadky
top gear ulozto
demagog parlamentní listy
propojeni bakalari
tefal na palačinky
bakaláři issmt
účelová komunikace katastr nemovitostí
rajče jízda
pocasi brno lisen