CZEgyptan prostreno

Prostřeno!: Byt hrůzy! Bordel, smrad, nejde voda ani

egyptan prostreno
Poslední večeře letního speciálu Prostřeno bude hostit partu okolo Egypťana Abiho, která se poprvé představila loni v září. Během vypjaté konverzace však ze sebe Abi strhne mikroport a z natáčení uteče. Co se mu nelíbilo? Podívejte se na video!

Egypťan hvězdou Prostřeno! Abi Daoud (42): Jsem muslim

Prokleté vaření! Před čtyřmi měsíci rozkopali ostravskou ulici, v níž provozuje čajovnu a kavárnu. A teď na Egypťana Abdela Daouda (42) přezdívaného Abi dopadla další rána. Někteří zákazníci k němu přestávají chodit kvůli jeho účinkování v televizním pořadu Prostřeno!

Jiří Zavřel – Prostřeno | Prima

Hvězdou kulinářského pořadu Prostřeno! je tento týden Egypťan Abdel Daoud (42) řečený Abi. Nesmlouvavý soutěžící nutil své hosty sníst všechno, co měli na talíři. A druhý den mu jako pomstu přichystali vepřové maso a alkohol, což mu zakazuje víra. Nyní je rozhodnutý zažalovat TV Prima.

Jiří Zavřel – Prostřeno | Prima

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

Egypťan z Prostřeno! Řvou na mě: Táhni domů, černá hubo

egyptan prostreno
Ve volném čase hraje rád kulečník, zajímá se o starověký Egypt a má rád různé kvízy a dobré jídlo. Vztah k vaření: Vaření je pro něj koníček, zábava a relax. Rád připravuje pikantní jídla z celého světa. Chutě: Má rád vše, co je dobře připravené. V jídle není vybíravý, sní skoro vše.

Egypťan v Prostřeno šokuje: Řeči o bombě, která prý

Baví ho starověký Egypt, atletika (byl mistrem republiky ve štafetě na 4x 100 m). Pivo s kamarády, společenské hry. Vztah k vaření: Vaří rád, je to pro něj především odpočinková zábava.

Egypťan z Prostřeno smutní: Následky týdnu v televizi jsou

Jiří miluje Egypt, hlavně starý Egypt a zná severoafrickou kuchyni, se kterou chce své hosty seznámit. Pro včerejší hostitelku je to opravdu velká neznámá, pro ostatní jídla obsahují až moc cizrny a také výrazná chuť koriandru každému nejede.

Jiří Zavřel – Prostřeno | Prima

egyptan prostreno
Od pondělního vysílání pořadu Prostřeno! nemá Egypťan Abdel Daoud (42) přezdívaný Abi klidné spaní. Poprvé po 15 letech života v České republice se stal terčem nevybíravých rasistických výpadů i hrozeb. „Píšou mi táhni si domů, černá hubo! Mám strach o svůj …

Prostřeno!: Byt hrůzy! Bordel, smrad, nejde voda ani

Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima.

danovy doklad ceske drahy
migrace aktualne
knihy dobrovsky letnany
obrázky parkour
kalorické tabulky masa
teorie velkého třesku 02x01
awareness překlad
babeta ordinace v ruzove zahrade 2
cesky rozhlas regina praha
překladač titulků srt