CZčeské dráhy zdraží

České dráhy zdraží jízdné o 2,5 procenta a navýší počet

České dráhy zdraží s novým jízdním řádem své základní jízdné a další druhy jízdného, které s ním přímo souvisejí – dražší tedy budou zákaznické jízdenky a také ty, které si kupují cestující, již mají nárok na 75procentní slevu.

České dráhy zdraží jízdné o 2,5 procenta a zvýší počet

České dráhy dosud na těchto tratích jezdí s regionovami. Během dvou let mají vozidla projít postupnou modernizací, dosud jezdila těsně za hranicí v Sasku. Tam ale smlouva jejich další nasazení už neumožňuje. Liberecký kraj zdraží výrazně jízdné, v některých relacích až o 30 %.

Homepage | České dráhy

České dráhy (ČD) od 9. prosince zdraží jízdenky o 2,5 procenta. Důvodem je letošní růst inflace. ČD rovněž v příštím roce navýší počet vlaků na průměrných 7223 spojů denně, což je …

České dráhy, a. s. | Inflace zvedne cenu jízdného o 2 %

České dráhy zdraží od nového jízdního řádu jízdenky v průměru o dvě procenta. U cest do 70 kilometrů se cena jízdenek zvýší o jednu až dvě koruny, důvodem je očekávaný růst inflace. Zlevní naopak skupinové jízdné pro šest a více cestujících.

České dráhy zdraží jízdné na krátkých trasách. Zlevní

České dráhy od 9. prosince zdraží jízdenky o 2,5 procenta. Důvodem je letošní růst inflace. Dráhy rovněž v příštím roce navýší počet vlaků na průměrných 7223 spojů denně, což je …

České dráhy brzy zdraží, reagují na inflaci | E15.cz

české dráhy zdraží
České dráhy zdraží od nového jízdního řádu jízdenky v průměru o dvě procenta. U cest do 70 kilometrů se cena jízdenek zvýší o jednu až dvě koruny, důvodem je očekávaný růst inflace. V tiskové zprávě o tom informoval dopravce. Zlevní naopak skupinové jízdné pro šest a více cestujících.

České dráhy zdraží jízdenky o 2,5 procenta. Slibují ale

Dráhy tedy nakonec zdraží mírně více než o inflaci, jejíž aktuální míra činí 0,5 procenta (počítáno jako průměr za 12 posledních měsíců proti průměru 12 předchozích měsíců), respektive 0,7 procenta (porovnání letošního října s loňským říjnem).

České dráhy zdraží jízdenky, větší skupiny ale ušetří

české dráhy zdraží
S novým jízdním řádem zdraží České dráhy jízdenky v průměru o dvě procenta. Důvodem je očekávaný růst inflace, u cest do 70 kilometrů si cestující připlatí o jednu až dvě koruny navíc. Zlevní naopak skupinové jízdné pro šest a více cestujících.

České dráhy zdraží jízdenky o 2,5 %, rozšíří nabídku

České dráhy od 9. prosince zdraží jízdenky o 2,5 procenta. Jako důvod uvádí letošní růst inflace. ČD rovněž v příštím roce navýší počet vlaků na průměrných 7 …

České dráhy zdraží jízdné o 2,5 procenta, zvažují povinné

České dráhy (ČD) od 9. prosince zdraží jízdenky o 2,5 procenta. Důvodem je letošní růst inflace. ČD rovněž v příštím roce navýší počet vlaků na průměrných 7223 spojů denně, což je …

České dráhy zmizí z dalších tratí. Ústecký kraj si vybral

České dráhy (ČD) od 9. prosince zdraží jízdenky o 2,5 procenta. Důvodem je letošní růst inflace. ČD rovněž v příštím roce navýší počet vlaků na průměrných 7223 spojů denně, což je o 182 spojů více než letos. Na tiskové konferenci to v úterý řekl člen představenstva ČD Michal Štěpán.

Cestující ve vlacích si připlatí. České dráhy už od

české dráhy zdraží
České dráhy (ČD) od 9. prosince zdraží jízdenky o 2,5 procenta. Důvodem je letošní růst inflace. ČD rovněž v příštím roce navýší počet vlaků na průměrných 7223 spojů denně, což je o 182 spojů více, než letos. Doprava a logistika.

teorie velkého třesku s03e14
eat run love palačinky
citronove palacinky
ceska posta brno 12
leták lidl polsko
po box česká pošta
go obrazky
teorie velkého třesku 2 série
audiokniha uložto
přání k narozeninám z jídla