CZčeská televize referendum zubří

Referendum napotřetí. Obyvatelé Zubří znovu řeknou, zda

česká televize referendum zubří
Říjnové referendum o stavbě krytého bazénu v Zubří na Vsetínsku je podle krajského soudu neplatné. Soud tak vyhověl žádosti opozice, která argumentovala nerovností kampaně i vysokým počtem neplatných hlasů. O případném novém hlasování musí rozhodnout zastupitelstvo.

V Zubří budou možná přepočítávat hlasy. O bazénu rozhodl v

Zubr (Bison bonasus), někdy též zubr evropský či bizon evropský, je zvíře z čeledi turovitých (Bovidae).Společně s bizonem americkým (B. bison) jsou jedinými dvěma žijícími zástupci rodu bizon (Bison).Zubr je menší než bizon. Samec je 290 cm dlouhý, váží 530–920 kg, kohoutková výška je 180–195 cm. Samice je téměř o polovinu menší, váží 320-540 kg.

Referendum v Zubří neplatí. Bazén s wellness centrem se

česká televize referendum zubří
V Zubří na Vsetínsku otevřeli nové venkovní koupaliště. Stavbu krytého bazénu, který měl být součástí multifunkčního areálu, obyvatelé v referendu odmítli. Rekreační prostor, který počítá i s restaurací, wellness centrem a kuželnou, přišel město na sto deset milionů korun.

Referendum v Zubří — Události v regionech (Brno

česká televize referendum zubří
Referendum o členství Spojeného království v Evropské unii, které se na ostrovech konalo 23. června 2016, přineslo jeden z nejpřekvapivějších výsledků v dějinách moderní evropské politiky. Každý ví, kdo vyhrál, ale ne každý ví jak.

Referendum v Zubří — Události v regionech (Brno

Referendum v Zubří. Ve Zlínském kraji začalo souběžně s prezidentskými volbami taky místní referendum v Zubří na Vsetínsku. Lidé tam rozhodují o stavbě nového krytého bazénu. A to už potřetí. V Zubří je redaktor Luboš Dostál.

Přehled dílů — Studio ČT24 — Česká televize

Západní individualismus nejspíš pomohla vyvolat středověká katolická církev. Podle nové studie to byly totiž právě raně náboženské dekrety, co v minulosti proměnilo zásadním způsobem strukturu rodiny a následně transformovalo celou společnost.

Události v regionech (Brno) — iVysílání — Česká televize

česká televize referendum zubří
Lidé ze Zubří poprvé hlasovali v referendu už v červnu. Jeho otázka se týkala celého areálu s krytým bazénem, venkovním koupalištěm a wellness centrem. Referenda se tehdy zúčastnilo 1345 lidí. Aby bylo referendum platné, muselo by jich ale přijít nejméně 1572. Pro stavbu se v červnu vyslovilo 617 a proti 710 voličů.

Referenda přinesla pat i rozhodnutí o jediný hlas. Lidé

Nejednoznačně skončilo to, které mělo určit budoucnost historického centra ve Velkém Meziříčí, kde je referendum vzhledem k vysoké účasti platné, ale výsledek byl takový, že o jediné procento vedení město k ničemu nezavazuje. Závazný je naopak výsledek hlasování o bazénu v Zubří, kde vše rozhodl jediný hlas.

Studio ČT24 — iVysílání — Česká televize

Události v regionech (Brno), Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji. Události v regionech (Brno) — iVysílání — Česká televize

Referendum o bazénu v Zubří je neplatné. Kvůli chybám při

Obyvatelé Zubří na Vsetínsku během soboty rozhodovali v referendu, zda chtějí v obci postavit areál s krytým bazénem, venkovním koupalištěm a wellness centrem za zhruba 120 milionů korun bez DPH. Podle kritiků by to neúměrně zadlužilo město. Jenomže hlasování není platné, protože k urnám přišlo málo lidí. Podle starosty Zubří Lubomíra Vaculína (ČSSD) už

Referenda: Boskovická spojka i jablonecké automaty dostaly

Referendum v Zubří — Události v regionech (Brno), Ve Zlínském kraji začalo souběžně s prezidentskými volbami taky místní referendum v Zubří na Vsetínsku. Lidé tam rozhodují o stavbě nového krytého bazénu. A to už potřetí. V Zubří je redaktor Luboš Dostál.

Studio ČT24 — iVysílání — Česká televize

Obyvatelé Zubří na Vsetínsku se mohou v lednu opětovně vyslovit v referendu, zda souhlasí se stavbou krytého bazénu. Vyhlášení referenda v termínu prvního kola prezidentských voleb 12. až 13. ledna ve čtvrtek schválili zastupitelé města, pro bylo 20 z 21 zastupitelů. Referendum se ve městě uskuteční už potřetí.

ulozto indesign
urad prace neratovice
nejčerstvější zprávy
tělo plné štěstí
bazoš látkové pleny
česká pojišťovna doplňkové penzijní spoření
kokosové mléko palačinky
nyrsko aktualne
run přeložit
ceske drahy problemy