CZčeske drahy ztraty a nalezy

Ztrácíte věci ve vlaku nebo jinde? České dráhy se zapojily

Největší český dopravce s více než 175letou tradicí. České dráhy, a.s. Nábřeží Ludvíka Svobody 1222 110 15 Praha 1 Tel.: +420 972 111 111

České dráhy, a. s. | Základní kontakty

česke drahy ztraty a nalezy

Ztráty a nálezy Nechali jste něco ve vozidle? Neztrácejte hlavu a obraťte se telefonicky co nejdříve na příslušného dopravce.

m.cd.cz

česke drahy ztraty a nalezy

m.cd.cz

Ztráty a nálezy - Home | Facebook

česke drahy ztraty a nalezy

FOTOGALERIE ZAPOMENUTÝCH VĚCÍ. Zapomenuté batohy, mobilní telefony nebo peněženky. Cestující od začátku roku ztratili ve vlacích Českých drah zhruba tisícovku nejrůznějších věcí. Železniční dopravce se proto rozhodl usnadnit jim hledání. Zapojil se do projektu eZtraty.cz, lidé tak na jednom webu najdou všechny ztracené i nalezené cennosti.

České dráhy, a.s. | Kontaktní formulář

česke drahy ztraty a nalezy

Ve správním území města České Budějovice je agenda ztrát a nálezů zajišťována v odboru vnitřních věcí magistrátu města na náměstí Přemysla Otakara II. č. 1/1.

Víte co dělat při ztrátě věcí v MHD nebo ve vlaku? | NICM

Jak podpořit projekt a ještě na tom získat? Projekt eztraty.cz, jehož součástí je i ZTRATOS, financujeme z prodeje Vrátilek. Vrátilka je šikovná vychytávka, která umožní snadné vrácení klíčů a jiných drahých věcí.

Ztráty a nálezy | Pražská integrovaná doprava

česke drahy ztraty a nalezy

Město Šumperk v souladu s ustanovením § 1057 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, shromažďuje a eviduje níže uvedené nalezené věci.Nepřihlásí-li se nikdo o věc do jednoho roku od vyhlášení nálezu, může město, kterému byla věc svěřena, nakládat s věcí jako poctivý držitel.Přihlásí-li se ten, kdo věc ztratil, nebo její vlastník po uplynutí doby

Ztráty a nálezy - Oficiální stránky Města Český Těšín

Ztráty a nálezy. Webová aplikace obsahuje přehled nálezů evidovaných úřady městských obvodů statutárního města Ostrava. K vyhledání můžete zadat také stručný popis ztracené věci.

ceskedrahy.cz - České dráhy, a. s. | Úvodní stránka

Podobnou možnost nabízejí i dopravci, například Leo Express. Při nálezu věci na palubě dopravních prostředků je možné okamžitě kontaktovat dopravce na e-mailu ztraty@le.cz a telefonu +420 220 311 700. V menších sídlech má zodpovědnost za uložení nalezených věcí místní či městský úřad nebo magistrát.

ztráty a nálezy – Zdopravy.cz

Ztráty a nálezy. Pokud ve vozidle MHD ztratíte či zapomenete své věci, můžete nastalou situaci řešit dvěma způsoby: Pokud si svou ztrátu uvědomíte do 24 hodin, zavolejte bezprostředně na informační linku 296 19 18 17, kde Vám pomohou a poskytnou další informace.; V případě, že si uvědomíte ztrátu věci po delší době, využijte náš kontaktní formulář nebo

Ztráty a nálezy → ČD, DPP, vlaky, autobusy a eZtráty

česke drahy ztraty a nalezy

Jestliže jste si něco zapomněli ve vlaku, máme pro vás dobrou zprávu. Nyní si budete moct zapomenuté věci vyzvednout přímo u člověka, který věc našel.

eztraty.cz - národní databáze nálezů a Vrátilky

česke drahy ztraty a nalezy

Asi každému se už někdy stalo, že si něco zapomněl v autobuse či v tramvaji.Po počátečním šoku pak každý situaci řeší podle vlastní nátury – mávne nad zapomenutou věcí rukou, začne zběsile pobíhat od jednoho autobusu k druhému nebo manuálně otvírat již zavřené dveře odjíždějící tramvaje.

České dráhy | Ztráty a nálezy - Nové Město - 46 visitors

Foursquare uses cookies to provide you with an optimal experience, to personalize ads that you may see, and to help advertisers measure the results of their ad campaigns.

česká pošta kaufland ústí
investice česká spořitelna
zprávy z italie
televizni program blbec k veceri
ceska posta dolni bousov
urad prace cr opava
dlouhodobá předpověď počasí žilina
jiří čermák parlamentní listy
dlouhodobá předpověd počasí na červenec
rajče tyčkové perun