CZIprima soutěž divácké zprávy

Tagy | Blesk.cz iprima soutěž divácké zprávy

Zprávy Castingy a Soutěže TV Program Sledujte živě Přihlásit Kontakty a dohled Údaje a informace o poskytovateli audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání a provozovateli televizního vysílání: Společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. …

6 let Prostřeno: Tohle je 6 největších exotů historie iprima soutěž divácké zprávy

Budou na Primě! Přesně po roce Divošky rozšiřují tým moderátorů. Ne dva, ale rovnou tři – právě tolik bude nově moderátorů! Novou posilou týmu moderátorů budou od června Andrea Košťálová, dosavadní reportérka TOP STARu, a moderátor Petr Vojnar.

Zprávy FTV Prima i Krimi zprávy v neděli nad milionem

"Adventní čas bývá o setkávání lidí a jsem velmi ráda, že diváky budeme moci osobně pozdravit na jednom z nejkouzelnějších míst v zemi. Navíc si mohou náš kamion prohlédnout a vyzkoušet si, jak se Zprávy na Primě moderují," říká šéfredaktorka zpravodajství TV Prima Jitka Obzinová.

Mikulášské Zprávy vysílá TV Prima ze Staroměstského iprima soutěž divácké zprávy

V pondělí 28. října odstartovaly Divácké zprávy. Jedná se o absolutní novinku, díky které mají diváci skutečně možnost stát se spolutvůrci zpravodajství! Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Chcete si užít všechno, co vám iPrima

Roadshow, Prima magazín, Spoty iprima soutěž divácké zprávy

VELKÉ ZPRÁVY 1.7.2018. Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy (AdBlock).Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.

VELKÉ ZPRÁVY - prima.iprima.cz iprima soutěž divácké zprávy

Zprávy FTV Prima neplánovaně projdou dočasnou personální změnou. Po boku Terezie Kašparovské usedne už dnes v 18.55 elitní parlamentní reportér Pavel Štrunc. Tomáš Hauptvogel, který s Kašparovskou moderuje, se zranil při dopravní nehodě.

iPrima se propojuje s televizí, kanibalizace se nebojí

Kanál Divácké Zprávy na You.bo. Jak přidat video do divošek? Vytvořte si účet reportéra divošek; Nahrávejte video přímo ze svého mobilu.

Divácké Zprávy_soutěž_ukázka - You.bo

Divácké zprávy jsou součástí zpravodajské hodiny TV Prima, vysílají se denně v 19:40 hned po Krimi zprávách. Od ledna do června 2015 si "Divošky" pustilo průměrně 551 tisíc diváků v cílové skupině 15+ (průměrný share 15,27%).

Divácké Zprávy - You.bo

Stojíme na počátku nové éry, v níž se zapojování lidí do tvorby televizního vysílání a internetového zpravodajství stane všední záležitostí.

tvoje tvář má známý hlas 2 jan cina madona
pocasi na patek praha
vymena manzelek cely dil 30.8
ceska sporitelna rudna
katastr nemovitostí a pozemkový katastr
tvoje tvar ma znamy hlas 5 cely dil
troll obrázky
překladač do elfštiny
vysoke tatry aktualne
penzion slunečnice opava