CZMuni databaze knih

Knihovna klasické filologie a dějin starověku | Ústav

Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy.
Elektronické knihy | Ekonomicko-správní fakulta MU
Kontaktní adresa. Název: Masarykova univerzita, Fakulta sociálních studií, Ústřední knihovna Adresa: Joštova 10, 602 00 Brno Telefon: (+420) 549 49 1984 (výpůjčky a vracení knih, dotazy, prodlužování výpůjček, ) E-mail: knihovna@fss.muni.cz (všeobecné informace) vypujcni@fss.muni.cz (půjčování, vracení, rezervace, prodlužování knih)
Portál elektronických informačních zdrojů MU muni databaze knih
Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy.
Ústřední knihovna PřF MU | knihovny | Databáze knih
Zapojte se do testování nového portálu ezdroje.muni.cz 25.3.2019 8:38 Publikoval Lenka Ondráčková. Máte chvíli čas a chuť vyzkoušet si něco nového? Pojďte si zkusit, jak probíhá základní uživatelské testování. Pomůžete ověřit funkčnost a přívětivost Zobrazit článek. Najdu volný počítač ve studovně?
Ústřední knihovna - katedry.ped.muni.cz
Central and Eastern European Online Library (CEEOL) nabízí téměř tisíc elektronických knih a více jak 1 500 časopiseckých řad s 380 000 články z oblasti humanitních a sociálních věd včetně ekonomie.Databáze se neomezuje jen na texty psané v angličtině, proto je zde možné nalézt odborné statě v celé škále evropských jazyků včetně češtiny a slovenštiny.
E-knihy - Ústřední knihovna FF MU
Databáze. Všechny elektronické informační zdroje dostupné na Masarykově univerzitě najdete na portálu ezdroje.muni.cz.Podrobné informace o e-zdrojích najdete zde.. Pokud databáze navštěvujete při připojení do WiFi sítě MU, systém vás automaticky rozpozná a není nutné se nijak přihlašovat.
Zajištění přístupu k informacím v databázi | FF - KISK
Pokud v současné české literatuře mluvíme o výrazných ženských autorkách, Bianca Bellová je rozhodně jednou z nich. Zatímco její první romány zůstaly tak nějak mimo zájem čtenářů, román Jezero (Host, 2017) získal několik významných literárních cen včetně prestižní ceny Magnesia Litera, kde vyhrál ka
Nově přístupná databáze časopisů - econ.muni.cz muni databaze knih
O knihovně. Ústřední knihovna PřF MU je specializovaná knihovna s fondem profilovaným pro obory matematika, fyzika, vědy o Zemi (geologie, mineralogie, geografie) a antropologie.
Moravská zemská knihovna v Brně
V případě, že si chcete vypůjčit více knih najednou anebo nechcete čekat, než knihovníci přinesou knihy ze skladu, můžete jim napsat do emailu signatury předem (s dostatečným předstihem).

převody jednotek pracovní list 6. ročník
ordinace v růžové zahradě 2 608 díl
japan chin bazos
předpověď počasí slezská harta
výkupní cena slunečnice
j balvin ginza uloz to
olaf dracik
ordinace v růžové zahradě 2 656 díl
uložto hraj o stažení
česká podnikatelská pojišťovna praha 8