CZOnline překladač němčina čeština

Překlad do němčiny | Online překladač zdarma Google | Bing

online překladač němčina čeština

Překladač vět a textů online a zdarma Zbývá 1000 znaků. Přeložit Nejdůležitější je podpora nejvýznamnějších jazyků jako jsou angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština. Dále je možno pracovat se zajímavými jazyky jako jsou hindština, hebrejština, arabština a mnohé další.

Technický online slovník - překlad němčina | technický slovník

Německý překladač vět online Zbývá 1000 znaků. Přeložit text z: Společně s ruštinou němčina suverénně mezi jazyky kraluje napříč Evropou. Německy pak v celosvětovém měřítku mluví zhruba 200 milionů lidí. Také čeština dala některé výrazy němčině. Do spisovné němčiny jsme tak otiskli například

Česko - Německý překladač | TRANSLATOR.EU

Překladač má v databázi jazyky anglický, čínský, francouzský, chorvatský, italský, japonský, německý, polský, ruský, španělský či švédský, dále pak jazyky pobaltské nebo esperanto. Na portálu Slovníček.cz můžete překládat věty nebo texty do českého jazyka i naopak.

Překladač vět a textů online | TRANSLATE.CZ

online překladač němčina čeština

Translator.eu je online vícejazyčný překladač textů a vět, který vám nabídne překlady do 42 jazyků s velmi dobrým výsledkem. Je rozšířen do všech evropských zemí a je užitečným nástrojem pro mnoho uživatelů, kteří jej mohou využít vždy v jazyce dané země.

Překladač vět a textů online | PŘEKLADAČ.CZ

Vícejazyčný online překladač. Kvalitně překládá s využítím moderních technologií.

Německý překladač | Jazyky-online.info

The Czech online translation may give you pretty good translation results. But you can try to make the translation even more accurate by using the back translation feature. Try to re-write the original text or to choose other words, and see if the back translation shows translation close to the original text.

Online překladač vět a textů zdarma | TRANSLATOR.EU

online překladač němčina čeština

Pomozte nám při vytváření největšího němčina - čeština slovníku online. Stačí se přihlásit a přidat nové překlady. Glosbe je společný projekt a každý může přidávat (a odstraňovat) překlady. To dělá náš slovník němčina čeština realistickým, protože je vytvářen lidmi, kteří jsou rodilými mluvčími

Překlad z češtiny do němčiny | Online překladač zdarma

Překladač vět a textů online a zdarma Zbývá 1000 znaků. Přeložit Nejdůležitější je podpora nejvýznamnějších jazyků jako jsou angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština. Dále je možno pracovat se zajímavými jazyky jako jsou hindština, hebrejština, arabština a mnohé další.

Překladač a slovník online | Slovníček.CZ

Zdarma online překladač, snadno přeložíte věty, slova a texty až do 1000 znaků. Slovní zásoba a strojový překlad to jsou přednosti překladače Translate.cz.

Překladač vět a textů online

Překladač.cz je překladač vět a textů online, poskytuje přesné překlady mezi 60 světovými jazyky, jakými jsou anglický jazyk, německý, ruský, polský, španělský a další. Překladač vět a textů online Překládejte s námi rychle a online Angličtina Čeština Němčina.

Překladač Google

online překladač němčina čeština

Německo-český překladač využijete nejčastěji ve škole nebo k pracovním účelům. Také při hledání některých informací na internetu často narazíte na německé texty, kterým nerozumíte. Pro orientaci v textu vám online překladač rozhodně postačí. Hlavní předností tohoto online překladače je …

Překladač celých vět a textů online do 66 jazyků

Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.

Online PŘEKLADAČ SLOV A VĚT ZDARMA - umím přes 50 jazyků

Překladač umožňuje výběr ze 66 jazyků. Text bude přeložen po kliknutí na odkaz Přeložit. Tlačítkem je možné rychle změnit směr překladu. Mujprekladac.cz používá službu Yandex translate. Pro online překlad můžete také použít Google překladač nebo překladač Bing.

pohádka o bídě a štěstí
regiojet aktualne meskanie
palačinky k obědu
školní leták tesco
pocasí praha
internetové bankovnictví poštovní spořitelna přihlášení
involvement překlad
lyžování aktuálně
urad prace rymarov
voličský průkaz datová schránka 2019