CZProstřeno nejsledovanější díly

Prostřeno - TV Prima - recepty a video poslední díl online

Zábavná gastronomická show PROSTŘENO! je tu pro vás na Primě již 8.rokem. Prostřeno! | Prima Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování …

Archiv pořadů TV Nova CZ - výběr z VOYO.cz

Seriál Ulice díly dopředu TV Nova – Ulice online. Možná je to váš příběh, možná je to váš osud, možná jste to právě vy. Ať už je tomu jakkoliv, jedno máte všichni společné – seriál Ulice. Na Ulici, alespoň té novácké, žije každý a společně s ní zažívá nejrůznější osudy televizních hrdinů.

Prostřeno! - opakování / ostatní díly

Videa s díly prostřeno online. Na této stránce naleznete videa s jednotlivými díly pořadu Prostřeno online ke shlédnutí. Prostřeno týden od 25.6.2018 do 29.6.2018 - Prostřeno tento týden. Prostřeno 25.6.2018 Prostřeno 26.6.2018 Prostřeno 27.6.2018 Prostřeno 28.6.2018 Prostřeno 29.6.2018. Prostřeno týden od 18.6.2018 do 22.6

Prostřeno! | Prima

Premiérové díly Prostřeno!, ve kterých účinkoval Karel Ondrka, vidělo na TV Prima ve 12. týdnu průměrně 694 tis. diváků starších 15 let (share 24,75 %). Nejsledovanější byla čtvrteční epizoda, kdy hostitelem byl právě Ondrka, pustilo si ji 862 tis. diváků ve skupině 15+ (share 29,89 %).

ONE MAN SHOW Odhalení největšího televizního skandálu v

Prostřeno 23.3.2017. Čtvrteční večeři uvaří ajťák Karel Ondrka (28). Ten žije neobvyklým způsobem života. Doma má živou slepici, ve vaně rybičky a v noci spí v rakvi.Ačkoliv své neobvyklé lůžko zdůvodní problémy se zády, hosté pro to nemají moc pochopení.

Rodinné prostřeno - 3 díl - YouTube
prostřeno nejsledovanější díly

Premiérové díly Prostřeno!, ve kterých účinkoval Karel Ondrka, vidělo ve 12. týdnu průměrně 694 tis. diváků v CS 15+, share 24,75%. Nejsledovanější byla čtvrteční epizoda, kdy hostitelem byl právě Karel, pustilo si ji 862 tis. diváků v CS 15+, share 29,89%.

Prima Cool | iPrima
prostřeno nejsledovanější díly

Užijte si své oblíbené pořady, filmy a seriály online zcela bez reklam – aktivujte si předplatné iPrima bez reklam a vychutnejte si nerušený zážitek.

iPrima bez reklam | iPrima

Je to teprve pár týdnů, co Česká republika řešila kontroverzní díly pořadu Prostřeno!, v němž soutěžil podivín Karel. Ten podle svých slov trpěl Tourettovým syndromem a nekontrolovaně kvůli němu vykřikoval sprostá slova. Navíc doma choval slepici jménem Babiš a spal v rakvi!

iPrima – Je na co se dívat
prostřeno nejsledovanější díly

FTV Prima on-line. Celé seriály, pořady, filmy, dokumenty, včetně exkluzivních záběrů a bonusů zdarma on-line. Je na co se dívat na iprima.cz.

glosované zpravy
jizdni rady kafka
katastr nemovitostí libějovice
česká pošta havlíčkův brod pražská
kalorické tabulky tisk
eroticke povidky tábor
radim panenka parlamentní listy
obrázky lodí
snar houpat se
akční letak lidl cz