CZRomsky prekladac do cestiny

romský překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník

romsky prekladac do cestiny
Rychlý překlad slova rómsky do češtiny, výslovnost, tvary a příklady užití. Slovensko-český slovník zdarma.

romský překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník

Odpovědět na otázku Zpět do rubriky Hlavní strana poradny Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Překladač celých vět a textů online do 66 jazyků

Pochybuji, že bude existovat, je to jazyk menšiny a na ústupu, Romové mluví už víc česky než romsky. Pro zajímavost jsem byl v pražské tržnici SAPA a pobaveně sledoval jak se česky vybavují navzájem Číňan s Vietnamcem :-) btw i v Mongolsku se čeština dost užívá, takže máme naději že se jednou stane čeština světovým jazykem.

Rómsko slovenský frazeologický slovník.

Keď budeš chodiť do školy, všetko sa naučíš. - Te phireha andre škola, sa sikľoha. Príde pre teba brat? - Avela pal tute o phral? Nakreslil si pekný obrázok. - Kreslinďal šukar kipocis (obrázkos). Si veľmi šikovný. - Sal igen šikovno. Teraz ideme jesť obed. - Kanake džas te chal o dilos. Odložte všetko do skrinky.

Google Překladač - přeložte si každou stránku do češtiny

RomskýSlovník.cz Všechna práva vyhrazena 2018. Je zakázáno volně šířit obsah nebo jej kopírovat, bez písemného souhlasu provozovatele.

Slovník a prekladač textu z/do 36 jazykov. Automatický

romsky prekladac do cestiny
Překladač vět, textů a webových stránek do 90+ jazyků s výslovností. Přeložený text se zobrazí zde. Pro provedení překladu vložte text do políčka překladače vlevo a použijte tlačítko „přeložit“ výše.

Romský překladač do češtiny?

Rýchly preklad slova romský do slovenčiny, výslovnosť, tvary a príklady použitia. Česko-slovenský slovník zdarma.

rómsky - překlad do češtiny | slovník slovniky.lingea.cz

V současné době je úředním jazykem v Rusku, Bělorusku, Kyrgyzstánu a Kazachstánu. Díky našemu online překladači máte skvělou možnost si jednoduše přeložit své texty, psané v azbuce, do češtiny nebo naopak. Ruský překladač si poradí i s nezvykle těžkými větami.

Zloch: romský překladač

romsky prekladac do cestiny
Google Překladač vám vše přeloží do češtiny. Znalost cizích jazyků je velkou výhodou nejen v životě, ale také při surfování ve vlnách internetu. Díky tomu, že je internet celosvětovou sítí , lze na něm nalézt informace snad ve všech jazycích světa.

Překlad z angličtiny do češtiny | Online překladač zdarma

Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. romský překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník. Vyhledej.

Překladač pro české uživatele | Český-Překladač.cz

romsky prekladac do cestiny
Bezplatná služba od Googlu okamžite preloží slová, frázy a webové stránky medzi angličtinou a viac ako stovkou ďalších jazykov.

Překladač Google

ROMSKY SLOVNÍK; Speciální nabídky. Užitečné odkazy. Zde můžete editovat své stránky. Novinky na email. Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky. Opište prosím kontrolní kód "8814" Vložením emailové adresy souhlasíte s podmínkami o zpracování osobních údajů.

Zloch: romský překladač

Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.

Slovíčka - základní - Romský slovník.cz

Překladač.cz je překladač vět a textů online, poskytuje přesné překlady mezi 60 světovými jazyky, jakými jsou anglický jazyk, německý, ruský, polský, španělský a další.

počasí idnes třebíč
česká spořitelna id
autobazar bazoš
česká spořitelna ostrava pobocky
ordinace v růžové zahradě 2 286
cokoladove palacinky
smazane zpravy z facebooku
teorie velkého třesku online miluju
snar autohavarie
ulozto¨